"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal firmaların web sitesi olma zorunluluğu vardır. Ve olmasının gerekliliğide vardır. Müşterileriniz sizi tanısa dahi sitenizi arama motorların iletişim adresinize, harita bilginize erişmek için arar. Ki sizi tanımayan müşterilerinde sizi internetten bulmasıda artık zor olmasın.

Ülkemizin yarısı artık internet ile alakadar ve çoğu yaptıracağı hizmeti, alacağı ürünü önce internetten araştırıyor.

Biz ne mi yapıyoruz? Profesyonel ve bir okadar da kolay kullanımı olan kurumsal web siteleri oluşturuyoruz. Size yaptığımız tüm işin detaylarını anlatıyoruz.
Adım 1: Bir Alan Adı Kaydı
Site adresi yani alan adı adresi. Bu internet üzerinde insanların sizi bulmaları için işe yarayacak.İyi bir alan adı firmanın güvenliğini kanıtlar. İstediğiniz adı .com lu veya .com.tr li olarak tescil ediyoruz. Biraz yaratıcı almak gerekebilir. Genellikle, daha kısa ve daha akılda kalıcı site adresleri daha iyidir. Web tasarımcınız size alternatif isimleri sunacaktır.

Adım 2: İyi Bir Hosting Bulma
İyi bir hosting sağlayıcısı iyi işler başarmış demektir.Unutmayın bunları sizin için arıyoruz. Aramalarımızda hosting firmaları için kalite, performans, güvenilirlik ve marka bilinirliği bizim için önemlidir.

Adım 3: Alt Yapı Seçimi
Siteniz için kullanılacak temel yani yazılım. Hızlı ve güvenilir yazılımlarımız ile web siteniz google uyumlu bir alt yapıya sahiptir. Aramalarda siteniz üst sıralara çıkması için özel tasarlanmıştır. Profesyonellik ön plandadır. Sizlerinde siteyi yönetebilmeniz için kolay yönetim paneli mevcuttur.

kurumsal-web-tasarim

Adım 4: Kurumsal Web sitesi Görünümü
Sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin sitenizde gördüğü herşey çok önemlidir. Anasayfada potansiyeli arttırmak için %100 etnik bir çalışma yapılmıştır. İşinizle ilgili sloganlar, işinizle ilgili resimler yer alacaktır. Basit kullanıcıyı yormayan bir dizayn ile hedef müşteri sizinle iletişime geçecektir.
HTML5, CSS, PHP ve JavaScript Son teknolojiler ile tasarlanmış bir kodlama yapısında olacaktır kurumsal web siteniz.

Adım 5: İçerik Ekleme
Içerik web sitenizin en önemli parçasıdır. İçerik kraldır. Bu evinizde mobilya, buzdolabında yiyecek gibi içi boş olmayacak ve göze hoş gelecek bir web site demektir.
Sitenizin üst menüsünde hizmetlerinizle ilgili bir sayfa. (Bu sayfa genellikle işinizle alakalı ne yaptığınız ve neler ürettiğiniz ile alakalı doldurulacaktır)
Misyon, Vizyon (Firma bilginiz asıl müşteriler için önemlidir)
Galeri (Kurumsal olarak işinizle alakalı ve ofisinizden resimler olabilir)
İletişim (Telefon numaralarınız ve konumunuz)

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.